door Sarah Hermans

BSFP Trofee 2018-2019 – 21/10/18

Locatie/Location: Manege Rietbeemden, Roerdompstraat 25, Geel.

GELIEVE HET STAMBOEK VAN JE PAARD MEE TE BRENGEN BIJ JE AANMELDING AAN HET SECRETARIAAT
VEUILLEZ EMPORTER LES PAPIERS DE VOTRE CHEVAL, MONTREZ-LES AU SECRETARIAT SVP

Prijsuitreikingen/remise des prix:

BZG & Initiatie: 12u15

N1 tot Sint George: 14u30

 

 

 

 

N4.3

 

 

09:00

Patricia Mannaerts

Otto

Beart 411

       

 

BZG1

 

 

09:12

Mieke Van Olmen

Fleur van't Wilbroek

Haitse 425

09:19

Amber Duijkers

Willem w.b.

Wibe 402

09:26

Nadia Bernard

Davina du Tintia

 
       

 

BZG 2

 

 

09:33

Mieke Van Olmen

Fleur van't Wilbroek

Haitse 425

09:40

Amber Duijkers

Willem w.b.

Wibe 402

09:47

Nadia Bernard

Davina du Tintia

 
       

 

Initiatie 1

 

 

09:55

Claudia Senden

Tjarda fan e Alde Ryd

Stendert 447

10:01

Gilis Andrea

Miro

 

10:07

Marijke De Raeve

Beauwe fan Sanlean

Loadewyk 431

10:13

Lindsey Vandamme

Siebert van de Cobbe

Beart 411

10:19

Kathy De Pesseroy

Swenne C

Norbert 444

10:25

Gitte Van Rooy

Baroc Marije

Haitse 425

10:31

Claudia Senden

Tjitske

Jerke 434

       

 

Initiatie 2

 

 

10:38

Claudia Senden

Tjitske

Jerke 434

10:44

Joke Van Olmen

Onyx van't Wilbroek

Beart 411

10:50

Gilis Andrea

Miro

 

10:56

Marijke De Raeve

Beauwe fan Sanlean

Loadewyk 431

11:02

Lindsey Vandamme

Siebert van de Cobbe

Beart 411

11:10

Sofie Van Haeren

Onyx van't Wilbroek

Beart 411

11:16

Kathy De Pesseroy

Swenne C

Norbert 444

11:22

Gitte Van Rooy

Baroc Marije

Haitse 425

11:28

Claudia Senden

Tjarda fan e Alde Ryd

Stendert 447

11:34

Gerda Mondelaers

Okke

Onne 376

       

 

Initiatie 2 (niveau 1)

 

 

11:45

Lotte Janssen

Lieke v.d. Peester Hoeve

Dries 421

11:51

Yana Van Beeck

Gino

Wikke 404

11:57

Izy Pauwels

Iemcke

Brandus 345

       

 

N1.3

 

 

12:03

Lotte Janssen

Lieke v.d. Peester Hoeve

Dries 421

12:09

Yana Van Beeck

Gino

Wikke 404

12:15

Izy Pauwels

Iemcke

Brandus 345

12:21

Nathalie Claes

Ijelko van de Kleine Steile

 

12:27

Vanessa Cocquereaux

Manne fan't Beeckenhof

Sake 449

       

 

Kür niveau 0

 

 

12:33

Gerda Mondelaers

Okke

Onne 376

       

 

N1.3 (Niveau 2)

 

 

13:15

Kelly Vermeyen

Ulke

Wikke 404

13:21

Anouk Noyens

Thime van't Molenhuis

Brandus

       

 

N2.1

 

 

13:27

Kelly Vermeyen

Ulke

Wikke 404

13:34

Anouk Noyens

Thime van't Molenhuis

Brandus

13:41

Minke Bosch

Tigo

Jasper 366

13:48

Kelly Steemans

Peter P. van d'oerthe

Uldrik 457

       

 

N3.3

 

 

13:57

Astrid Steijlen

Vasco

Herman

14:05

Anke Mertens

Tjedde FHS van de Klomperhoeve

Lolke 371

       

 

Sint George

 

 

14:12

Patricia Mannaerts

Jelle

Beart 411

 

Succes aan alle deelnemers!

JongBSFP

Ga terug