Keuring Ternat

Keuring

Onder voorbehoud zal de keuring in Ternat plaatsvinden op zondag 23/8.

Dit zal gebeuren onder de strikte maatregelen die ons vanuit het ministerie worden opgelegd.

Er is geen publiek toegelaten! 

 

Alles zal live te volgen zijn via de live-stream op facebook.

Klik hier voor het programma.

 

Fokdag Ternat, België op 23-08-2020          
                       
INHOUDSOPGAVE:                  
==============                  
Onderstaand is een concept programma, programma van BSFP aanhouden en wanneer    
dit om de 1 of andere reden niet haalbaar of correct is graag met hun overleggen.      
                       
Rubriek 1, Hengstveulens   08.00 - 09.10 uur Baan 1        
Cat.nr.  1 - 7                  
                       
Rubriek 2, merrieveulens   09.10 - 11.10 uur Baan 1        
Cat.nr. 8 - 19                  
                       
Rubriek 3, entermerries   11.10 - 11.34 uur Baan 1        
Cat.nr.  20 - 21                  
                       
Rubriek 4, twentermerries   11.34 - 11.40 uur Baan 1        
Cat.nr.  22                    
                       
Na deze rubriek een pauze van 30 minuten            
                       
Rubriek 5, opname 4+     12.10 - 13.10 uur Baan 1        
Cat.nr.  23 - 28                  
                       
Rubriek 6, opname 3 jaar   13.10 - 13.40 uur Baan 1        
Cat.nr. 29 - 31
 
                   
                       
Rubriek 7, graadverhoging 4+   13.40 - 14.10 uur Baan 1        
Cat.nr.  32 - 34                  
                       
Rubriek 9, stermerries 7jr eo   14.10 - 14.30 uur Baan 1        
Cat.nr. 35 - 36                  
                       
Rubriek 13, graadverhoging ruinen 14.30 - 14.40 uur Baan 1        
Cat.nr. 37                    
                       
Rubriek 17, hengsten voor ster  14.40 - 14.50 uur Baan 1        
Cat.nr.  38                    
                       
                       
                       
Rubriek 1   Premiekeuring van hengstveulens          
                       
Aanvang:   08.00 - 09.10 uur                
                       
Jury:  W. Thijssen, Meijel                
    Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld))            
                       
001 Miel van de Warande  202001317  VVR H            
  Geb.:   12-04-2020  Aft.: -                
  V. Alke 468  200800310  Stb Sport              
  M. Emke Afke 'fan Panhuys'  200904595  Stb  Chipnr: 528210002393160      
  MV. Onne 376  199619181  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Daniel Saey, Gent                
                       
002 Mauro van 't Hegtveld  202001461  VVR H            
  Geb.:   28-04-2020  Aft.: -                
  V. Fonger 478  200903499  Stb Sport AAA            
  M. Zjitske van 't hegtveld  201501561  Stb  Chipnr: 967000009717533        
  MV. Tsjalke 397  199821321  Stb              
  Fokker/Eig.: Rene Kenis, Loenhout              
                       
003 Milo van 't Hegtveld  202002182  VVR H            
  Geb.:   21-05-2020  Aft.: -                
  V. Markus 491  201200903  Stb AAA              
  M. Zorra van het Molenhuis  200703676  Stb  Chipnr: 967000000917699      
  MV. Andries 415  200037791  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Rene Kenis, Loenhout              
                       
004 Marcel van de Warande  202002586  VVR H            
  Geb.:   31-05-2020  Aft.: -                
  V. Bikkel 470  200801997  Stb Sport AA              
  M. Beau van de Coppelderije  201601683  Vb M  Chipnr: 981100004310701      
  MV. Jehannes 484  201100004  Stb Sport AAA            
  Fokker/Eig.: Daniel Saey, Gent                
                       
005 Matthieu Wimer van 't Moerhof  202003116  VVR H          
  Geb.:   01-06-2020  Aft.: -                
  V. Wimer 461  200702276  Stb Sport              
  M. Linda Aukje  201103569  Stb  Chipnr: 528210002710711          
  MV. Dries 421  200116191  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Mevr. Burm, Edegem              
                       
006 Milo Van Den Toelenbos  202002641  VVR H            
  Geb.:   03-06-2020  Aft.: -                
  V. Alwin 469  200801759  Stb Sport              
  M. Sarina van 't Wilbroek  200503495  Stb Ster  Chipnr: 056098100338692      
  MV. Ulbert 390  199809241  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Joke Van Olmen, Geel              
                       
007 Maxime van de Warande  202002748  VVR H            
  Geb.:   07-06-2020  Aft.: -                
  V. Markus 491  201200903  Stb AAA              
  M. Ariane van de Warande  201602828  Vb M  Chipnr: 981100004310750      
  MV. Fonger 478  200903499  Stb Sport AAA            
  Fokker/Eig.: Daniel Saey, Gent                
                       
                       
                       
Rubriek 2   Premiekeuring van merrieveulens                
                       
Aanvang:   09.10 - 11.10 uur                
                       
008 Mila van 't Wilbroek  202000065  VVR M            
  Geb.:   12-02-2020  Aft.: -                
  V. Alwin 469  200801759  Stb Sport              
  M. Teska van 't Wilbroek  200605131  Stb Kroon Sport  Chipnr: 528210000574846    
  MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: R. Meeus, Arendonk              
                       
009 Maaike van 't Wilbroek  202000287  VVR M            
  Geb.:   27-02-2020  Aft.: -                
  V. Yme 507  201501278  Stb AA              
  M. Onyx van 't Wilbroek  201201064  KFPS Stb Kroon AA  Chipnr: 967000001520049    
  MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: R. Meeus, Arendonk              
                       
010 Olivette des  Prés d'Eve  202001174  VVR M            
  Geb.:   10-04-2020  Aft.: -                
  V. Mees 497  201201049  Stb Sport-Elite AAA            
  M. Thianne des Prés d'Eve  200601947  Stb Ster AAA  Chipnr: 056098100332645    
  MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Luc Duran, Ittre                
                       
011 Ona D.M.  202001350  Vb M                
  Geb.:   22-04-2020  Chipnr: 981100004701774  Aft.: -          
  V. Ulbrân 502  201400483  Stb AAA              
  M. Zara Ellemose  200702234  Stb Ster  Chipnr: 208210000154962        
  MV. Fridse 423  200120351  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Arne Derveaux, Zwevegem              
                       
012 Malle Babbe van de Warande  202001532  VVR M          
  Geb.:   27-04-2020  Aft.: -                
  V. Yme 507  201501278  Stb AA              
  M. Irke L.J.  201003157  Stb Ster  Chipnr: 528219001023090          
  MV. Haitse 425  200231761  Stb Sport-Elite            
  Fokker/Eig.: Dirk De Pauw, Wachtebeke              
                       
013 Marie van de Warande  202002036  VVR M            
  Geb.:   11-05-2020  Aft.: -                
  V. Tymen 503  201401505  Stb AAA              
  M.MiracleLadyvanHCdeHoeve 201200223 KFPS Stb KroonAAA Chipnr: 528210002855393    
  MV. Norbert 444  200400578  Stb Sport Pref  AAA            
  Fokker/Eig.: Veronique Saey, Zelzate              
                       
014 Mies van de Laereberg  202002090  VVR M            
  Geb.:   18-05-2020  Aft.: -                
  V. Willem 508  201501190  Stb AAA              
  M. Frida B.  200902068  Stb Ster  Chipnr: 528210002377925          
  MV. Maurus 441  200403319  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Jos Devriese, Erps-Kwerps              
                       
015 Mila du pinson  202002105  Vb M              
  Geb.:   18-05-2020  Chipnr: 981100004622619  Aft.: -          
  V. Mees 497  201201049  Stb Sport-Elite AAA            
  M. Lotte fan Hiske's Hiem  201101780  Vb M  Chipnr: 528210002376140      
  MV. Norbert 444  200400578  Stb Sport Pref  AAA            
  Fokker/Eig.: Anais Goffin, Ligny              
                       
016 Marleen van de Warande  202002749  VVR M            
  Geb.:   10-06-2020  Aft.: -                
  V. Yme 507  201501278  Stb AA              
  M. Magda van de Warande  201201756  Stb Ster  Chipnr: 981100002681189      
  MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Daniel Saey, Gent                
                       
017 Moira de la Tour  202003246  VVR M              
  Geb.:   11-06-2020  Aft.: -                
  V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport AAA            
  M. Alyt A.d.V  201600077  Stb Ster  Chipnr: 528210004271483        
  MV. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite            
  Fokker/Eig.: Dhr. Les Frisons de la Tour, Glimes            
                       
018 Mieke van de Warande  202002750  VVR M            
  Geb.:   14-06-2020  Aft.: -                
  V. Markus 491  201200903  Stb AAA              
  M. Xandra van de Warande  201502693  Stb  Chipnr: 981100004191874      
  MV. Fonger 478  200903499  Stb Sport AAA            
  Fokker/Eig.: Annick Verbeken-Saey, St. Kruis-Winkel          
                       
019 Maan Draak van de Warande  202003030  VVR M          
  Geb.:   27-06-2020  Aft.: -                
  V. Wimer 461  200702276  Stb Sport              
  M. Wenske  200701567  Stb Ster AA  Chipnr: 528210002024390        
  MV. Onne 376  199619181  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Veronique Saey, Zelzate              
                       
                       
                       
Rubriek 3   Premiekeuring van entermerries          
                       
Aanvang:   11.10 - 11.34 uur                
                       
020 Jinke van de Hoge Rokershoeve  201902320  Vb M          
  Geb.:   30-03-2019  Chipnr: 981100004561057  Aft.: -          
  V. Take 455  200600525  Stb Sport AA              
  M. Warber  201501344  Vb M  Chipnr: 528210004260255          
  MV. Epke 474  200903966  Stb Sport-Elite AAA            
  Fokker/Eig.: Dhr. Lander Desmedt, Aartrijke            
                       
021 Jente Van de Swaenhoeve  201903318  Vb M            
  Geb.:   28-07-2019  Chipnr: 056029201903318  Aft.: -          
  V. Wylster 463  200704635  Stb Sport-Elite            
  M. Gayke  201005004  KFPS-D Stb  Chipnr: 967000002024741        
  MV. Adel 357  199201761  Stb Sport              
  Fokker: Mevr. Veerle De Bie, Zoersel              
  Eig.: Dhr. Nicko Loos, Kapellen                
                       
039  Jitske van ‘t Friezenhof  201902097  Vb M          
  Geb:  24-05-2019  Chipnr:  981100004609134          
  V. Jasper 366  199520431  Stb Sport-Elite Pref              
  M. Ymkje B  Vb M 201500217  Chipnr: 528210004267519          
  MV. Hessel 480  201000839  Stb Sport AA            
  Fokker/Eig.: Dhr. Bart Pelgrims, Meulebeke            
                       
040  Lieke van ‘t Friezenhof  201902076  Vb M            
  Geb.:   20-05-2019  Chipnr: 981100004454701          
  V. Wimer 461  200702276  Stb Sport            
  M. Tessa  201402933  Stb  Chipnr: 276020000430163        
  MV. Epke 474  200903966  Stb Sport-Elite AAA              
  Fokker/Eig.: Mevr. Natasja Lievens, Meulebeke              
                   
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
Rubriek 4   Premiekeuring van twentermerries        
                       
Aanvang:   11.34 - 11.40 uur                
                       
022 Isaline du pont couwez  201802556  Vb M            
  Geb.:   07-06-2018  Chipnr: 981100004519274  Aft.: -          
  V. Sipke 450  200501382  Stb Sport AA              
  M. Marieke Stal 't Fonteinveld  201202257  Stb  Chipnr: 967000009226683      
  MV. Sjouke 453  200503310  Stb AAA              
  Fokker/Eig.: Mevr. I. D'Haese, Bassilly              
                       
                       
Na deze rubriek een pauze van 30 minuten          
                       
                       
                       
Rubriek 5   Premiekeuring van 4 jaar en oudere veulenboekmerries                
      voor opname stamboek en eventueel sterverklaring                
                       
Aanvang:   12.10 - 13.10 uur                
                       
023 Erica v.d. Mokkenburg  200903724  Vb M            
  Geb.:   31-05-2009  Chipnr: 528210002384427  Aft.: -          
  V. Felle 422  200109001  Stb Sport              
  M. Klarisse W.  199528340  Stb  Chipnr: 985100006261639          
  MV. Jurjen 303  198503031  Stb              
  Fokker: J. Tempel, Noordhorn                
  Eig.: Tom Logier, Sint Pieters Kapelle              
                       
024 Intsen van de Boezem  201000404  Vb M            
  Geb.:   03-03-2010  Chipnr: 528210002383380  Aft.: -          
  V. Michiel 442  200402871  Stb Sport-Elite AA            
  M. Quirina van de Boezem  200503471  Stb Ster  Chipnr: 528210000575258      
  MV. Ids 300  198503001  Stb                
  Fokker: Jac. v.d. Linden, Brakel              
  Eig.: Tom Logier, Sint Pieters Kapelle              
                       
025 Gerda v.d. Mokkenburg  201002853  Vb M            
  Geb.:   11-05-2010  Chipnr: 528210002523917  Aft.: -          
  V. Sjouke 453  200503310  Stb AAA              
  M. Beitske G.T.  200029970  Stb  Chipnr: 985100009620279          
  MV. Abe 346  199206311  Stb                
  Fokker: J. Tempel, Noordhorn                
  Eig.: Tom Logier, Sint Pieters Kapelle              
                       
026 Ymkje B  201500217  Vb M                
  Geb.:   12-03-2015  Chipnr: 528210004267519  Aft.: -          
  V. Hessel 480  201000839  Stb Sport AA            
  M. Hinke S. de V.  201001490  Stb  Chipnr: 528210002375235        
  MV. Aan 416  200044011  Stb                
  Fokker: S. van der Bij, De Tike                
  Eig.: Dhr. Bart Pelgrims, Meulebeke              
                       
027 Amika van t' ooievaarsnest  201600488  Vb M          
  Geb.:   22-03-2016  Chipnr: 981100004286457  Aft.: -          
  V. Eibert 419  200103511  Stb Sport              
  M. Roos v.d. Herenbrink  200504693  Stb Ster  Chipnr: 528210000577624      
  MV. Brend 413  200020671  Stb Sport              
  Fokker/Eig.: Beatrijs Devrome, Veurne              
                       
028 Amalia van de Miedweg  201602995  Vb M            
  Geb.:   17-07-2016  Chipnr: 528210004538919  Aft.: -          
  V. Aan 416  200044011  Stb                
  M. Katrien D.  200308575  Stb  Chipnr: 985120006878936          
  MV. Brandus 345  199209121  Stb Sport Pref             
  Fokker: H. Talma, Stroobos                
  Eig.: Dhr. Lander Desmedt, Aartrijke              
                       
                       
                       
Rubriek 6   Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries                
      voor opname stamboek en eventueel sterverklaring                
                       
Aanvang:   13.10 - 13.40 uur                
                       
029 Elégance des Prés d'Eve  201701010  Vb M            
  Geb.:   11-04-2017  Chipnr: 981100004399692  Aft.: -          
  V. Nane 492  201201609  Stb Sport AAA            
  M. Thianne des Prés d'Eve  200601947  Stb Ster AAA  Chipnr: 056098100332645    
  MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Luc Duran, Ittre                
                       
030 Darley Angel  201701269  Vb M              
  Geb.:   13-04-2017  Chipnr: 967000009926562  Aft.: -          
  V. Maurits 437  200400178  Stb Sport              
  M. Aida S.A.  200803428  Stb Ster  Chipnr: 981100000944027        
  MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport            
  Fokker: Angelique De Wulf, Kruishoutem              
  Eig.: Bart Smet, Merelbeke                
                       
031 Florie des Prés d'Eve  201702021  Vb M            
  Geb.:   17-05-2017  Chipnr: 981100004406691  Aft.: -          
  V. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite            
  M. Faithfull Lady van HC de Hoeve  200900347  Stb Ster  Chipnr: 528210002316139    
  MV. Olgert 445  200400835  Stb Sport-Elite AAA            
  Fokker/Eig.: Luc Duran, Ittre                
                       
                       
                       
Rubriek 7   Premiekeuring van vier jaar en oudere stamboekmerries    
      voor sterverklaring            
                       
Aanvang:   13.40 - 14.10 uur                
                       
032 Tessa  201402933  Stb                
  Geb.:   09-07-2014  Chipnr: 276020000430163  Aft.: -          
  V. Epke 474  200903966  Stb Sport-Elite AAA            
  M. Nora J.  200404201  Stb Ster  Chipnr: 528210002078765          
  MV. Ulbert 390  199809241  Stb Sport              
  Fokker: Robert Bauer, Heppenheim              
  Eig.: Mevr. Lievens, Meulebeke              
                       
033 Welmoed fan e Rolbrege  201500385  Stb            
  Geb.:   20-03-2015  Chipnr: 528210004271449  Aft.: -          
  V. Bikkel 470  200801997  Stb Sport AA              
  M. Irma B.  200211370  Stb Ster  Chipnr: 985120011361928          
  MV. Teunis 332  199002891  Stb Sport Pref             
  Fokker: Fam. Veldhuizen, Tijnje              
  Eig.: Dhr. Lander Desmedt, Aartrijke              
                       
034 Wycke BV  201501858  Stb                
  Geb.:   23-05-2015  Chipnr: 528210004280811  Aft.: -          
  V. Tjaarda 483  200601084  Stb Sport-Elite            
  M. Setske B.V.  200504555  Stb Ster  Chipnr: 528210000511146        
  MV. Olof 315  198803151  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Fam. Veenstra & mevr. J.W. Veenstra, Lucaswolde        
                       
                       
                       
Rubriek 9   Premiekeuring van zeven jaar en oudere stermerries    
                       
Aanvang:   14.10 - 14.30 uur                
                       
035 Matsje B.V.  201202007  Stb Ster Sport             
  Geb.:   07-05-2012  Chipnr: 528210002808556  Aft.: -          
  V. Gjalt 426  200244671  Stb Sport              
  M. Setske B.V.  200504555  Stb Ster  Chipnr: 528210000511146        
  MV. Olof 315  198803151  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Fam. Veenstra & mevr. J.W. Veenstra, Lucaswolde        
                       
036 Saphir AR  201303690  Stb Ster              
  Geb.:   26-04-2013  Chipnr: 250259806062639  Aft.: -          
  V. Maeije 440  200401841  Stb Sport              
  M. Linda H.  200307743  Stb  Chipnr: 985120015967966          
  MV. Liekele 364  199513281  Stb Sport              
  Fokker: Daphné Aze & Cédric Robin, Meslay            
  Eig.: Dhr. Nashua D'Hondt, Veurne              
                       
                       
                       
Rubriek 13 Premiekeuring van vier jaar en oudere stamboekruinen    
      voor sterverklaring            
                       
Aanvang:   14.30 - 14.40 uur                
                       
037 Siebert van de Cobbe  201302149  Rb            
  Geb.:   19-05-2013  Chipnr: 981100002939991  Aft.: -          
  V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref             
  M. Anke van Thorrehof  200014310  Stb  Chipnr: 985100006673475        
  MV. Adel 357  199201761  Stb Sport              
  Fokker: Marc Tryhou, Torhout                
  Eig.: Lindsey Vandamme, Heppen              
                       
                       
                       
Rubriek 17 Keuring van veulenboekhengsten voor ster        
                       
Aanvang:   14.40 - 14.50 uur                
                       
038 Marchel B.V.  201202006  Vb H              
  Geb.:   01-05-2012  Chipnr: 528210002809030  Aft.: -          
  V. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref            
  M. Hester B.V.  200211160  Stb Ster Sport  A  Chipnr: 985120006828243      
  MV. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref             
  Fokker/Eig.: Fam. Veenstra & mevr. J.W. Veenstra, Lucaswolde        
                       
                       
                       
Lijst van deelnemers:                
                       
Burm (Edegem)         005        
De Pauw, Dirk (Wachtebeke)       012        
Derveaux, Arne (Zwevegem)       011        
Desmedt, Lander (Aartrijke)       020, 028, 033      
Devriese, Jos (Erps-Kwerps)       014        
Devrome, Beatrijs (Veurne)       027        
D'Haese, I. (Bassilly)         022        
D'Hondt, Nashua (Veurne)       036        
Duran, Luc (Ittre)         010, 029, 031      
Goffin, Anais (Ligny)         015        
Kenis, Rene (Loenhout)         002, 003        
Les Frisons de la Tour (Glimes)       017        
Lievens (Meulebeke)         032, 040        
Logier, Tom (Sint Pieters Kapelle)       023, 024, 025      
Loos, Nicko (Kapellen)         021        
Meeus, R. (Arendonk)         008, 009        
Pelgrims, Bart (Meulebeke)       026, 039        
Saey, Daniel (Gent)         001, 004, 007, 016      
Saey, Veronique (Zelzate)       013, 019        
Smet, Bart (Merelbeke)         030        
Van Olmen, Joke (Geel)         006        
Vandamme, Lindsey (Heppen)       037        
Veenstra & mevr. J.W. Veenstra, Fam. (Lucaswolde)   034, 035, 038      
Verbeken-Saey, Annick (St. Kruis-Winkel)     018        

Locatie: Vanderhasselt in Ternat

Ga terug